İnşaat sektörüne adımımızı, Önderler A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Murat Önder liderliğinde attık. 1998 yılından beri sektörün en güvenilir isimlerinden olan Önder, Çınar Elit Yapı ile tecrübesini insanlar için güvenli, huzurlu ve yatırım değeri yüksek yaşam alanları oluşturmaya aktardı.

Çınar Elit Yapı olarak, sağlam kökleri, sürekli canlı yapısı ile estetik ve gücün birleşimini temsil eden çınar ağacının doğasından esinlendik. Faaliyetlerimizin merkezine “Her zaman en kaliteli malzeme, en iyi fiyat, en iyi hizmet” ilkemizi konumlandırarak projeler üretmeye ve gerçekleştirmeye başladık.

Yatırım değeri oldukça yüksek bir bölge olan Milas’ta projelerimize başlangıç yaptık. İzmir, Milas, Güllük, Tuzla gibi bölgeleri de değerlendirerek, inşaat başta olmak üzere, alım satım ve  müteahhitlik hizmetleri ile Çınar Elit Yapı’nın yatırım alanlarını genişletmek amacındayız.

Bölgede her bütçeye uygun konforlu yaşam alanları ve yatırım fırsatları sunmak, çevreye duyarlı, şık ve sade mimari projeler üretmek için çalışıyoruz. Hayata geçen projelerimizin doğa şartlarına üstün dayanma gücü olan, güvenli, tasarımlarıyla ışıldayan, uzun soluklu yatırım fırsatı sunan yaşam alanları olması birincil önceliğimizdir.